0532 171 35 52 - 0543 794 35 66
Demir Çatı Tadilatı

Demir Çatı Tadilatı

Güvenli ve sağlam yapısı nedeniyle özellikle büyük binalarda, iş merkezlerinde ve yeni modern binalarda demir çatı uygulamaları tercih edilmektedir. Firmamız demir çatı yapımı yada mevcut çatıların tamir ve bakımı konusunda hizmet sunmaktadır.
Demir Doğrama İşleri

Demir Doğrama İşleri

Yusa Demir Çatı ve Güçlendirme olarak, demir doğrama ve alüminyum doğrama sistemlerinde birinci kalite hammadde ve kaliteli işçilik için gerekli özen azami göstermekteyiz.
Demir Merdivenler Yapımı

Demir Merdivenler Yapımı

Yusa Demir Çatı Ustası olarak, dekoratif ve sağlam yapıdaki demir merdiven uygulamaları hizmetini sunmaktayız. Şık ve kullanışlı yapıdaki demir merdivenler gerek iç gerekse dış mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedirler.
İç Mekan Tadilatı

İç Mekan Tadilatı

İç mekan uygulamalarında sıklıkla kullanılan çelik, demir yada alüminyum konstrüksiyonlar mekanlara modern bir görünüm kazandırır ve sağlam bir yapı oluşturur. Yusa Demir Çatı ve Güçlendirme olarak farklı tasarım ve malzemeler ile uygulamalar yapmaktayız.
Dış Cephe Tadilatı

Dış Cephe Tadilatı

Dış Cephe Çelik Konstrüksiyon; cephe kaplama ve giydirme alanında kullanılan çelik ve alüminyum malzemeler ile binanız sağlam ve modern bir görünüşe sahip olmaktadır. Bu nedenle dış cephe kaplamada çelik konstrüksiyona kullanımına sıkça rastlanmaktadır.
YUSA DEMİR ÇATI VE GÜÇLENDİRME Kirazlıtepe Mah. Çalışkan Sk. No:28 Üsküdar / İSTANBUL 0532 171 35 52 - 0543 794 35 66